menusearch
avayeleyl.ir

درنشست خبری با فرمانده سپاه لنگرود بیان شد

header
۱۴۰۲/۸/۲۸ یکشنبه
(0)
(0)
درنشست خبری با فرمانده سپاه لنگرود بیان شد
درنشست خبری با فرمانده سپاه لنگرود بیان شد

 

همزمان با فرارسیدن هفته بسیج ،نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنگرود با اصحاب رسانه برگزار شد.

آوای لیل: فاطمه مشفق/ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنگرود در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تبریک هفته بسیج گفت: هفته بسیج امسال متقارن با روزهایی است که مردم مظلوم فلسطین و غزه زیر بمباران شدید رزیم کودک کش اسراییل،در حال جهاد و مقاومت هستند تا افکار جهانیان را روشن سازند.

سرهنگ مهرزاد فرمانده ناحیه بسیج سپاه لنگرود اظهار داشت: از سال گذشته که اغتشاشات آغاز و عده ای ورشکستگان فرهنگی وارد خیابان ها شدند، عده ای حامی این گروه بودند که امروز خوی وحشی‌گری آنها بر جهانیان معلوم شده است. حامیانی که مدعی حقوق بشر و آزادی زن بوده اند و امروز جهانیان شاهد آن هستند که با شهادت هزاران کودک و زن فلسطینی پایبند این شعار نبوده و تنها به دین و مکتب و تفکر خود پایبند هستند.

سرهنگ مهرزاد شعار هفته بسیج سال ۱۴۰۲ را " بسیج امید ملت ایران " معرفی نمود و گفت: همه ما به انقلاب اسلامی بدهکاریم ؛تنها جایی که می‌توان حقی برای آن متصور بود بسیج است. بسیجی که بدون هیچ چشم داشتی ،در تمام صحنه ها و لحظات حضور داشته و در سخت‌ترین شرایط پای کار و در کنار مردم بوده است.

وی در ادامه افزود: در هفته بسیج امسال ۳۵۰ برنامه مختلف در حوزه های مختلف، با محوریت محلات و مساجد برگزار می‌شود که شاخص این برنامه ها عبارتند از : دیدار با ائمه جمعه و بیعت مجدد با ولایت، رژه خودرویی و دیدار با خانواده محترم شهدا، رزمایش سراسری گروه‌های جهادی، توزیع ۶۰۰۰ بسته لوازم التحریر به ارزش ریالی ۳۵۰ تا ۴۰۰ هزار تومان.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنگرود، برگزاری همایش دختران و بانوان حاج قاسم و تجلیل از بانوان نمونه، برگزاری میز خدمت در محلات و نماز جمعه،همایش افسران جنگ نرم، نمایش اقتدار و میقات بسیجیان در روز جمعه،افتتاح مسکن محرومین،جشنواره سرود و یادواره شهدای با محوریت و پایه کاری جوانان و نوجوانان در مدارس را بخش دیگری از برنامه های این هفته عنوان نمود.

سرهنگ مهرزاد برگزاری یادواره های شهدای خانگی را یکی از ابتکارات جدید در این هفته دانست و گفت: حضور در منزل شهدا و روایت خاطرات شهیدان از زبان نزدیکان شهدا از برنامه نو در این ایام است.

وی اظهار داشت: در راستای امنیت اجتماعی ،گشت هایی با نام گروه رضویون به کمک نیروی انتظامی شهرستان در راستای برقراری امنیت محلات نیز پای کار آمده اند.

وی در پایان اهدای ۱۴ سری جهیزیه به نوعروسان؛ نشست های بصیرتی در پایگاه محلات،خاطره گویی،اردوهای تفریحی و زیارتی، مسابقات کتابخوانی و شب شعر را بخش دیگری از برنامه های محلات شهرستان در هفته بسیج عنوان نمود.