menusearch
avayeleyl.ir

حُرّ انقلاب اسلامی عنوان برازنده ای برای «طیب حاج رضایی» است

header
۱۴۰۲/۸/۱۷ چهارشنبه
(0)
(0)
حُرّ انقلاب اسلامی عنوان برازنده ای برای «طیب حاج رضایی» است
حُرّ انقلاب اسلامی عنوان برازنده ای برای «طیب حاج رضایی» است

حُرّ انقلاب اسلامی عنوان برازنده ای برای «طیب حاج رضایی» است

 

 

💢به گزارش پایگاه خبری آوای لیل قزوین،محمدمهدی اعلایی در یادواره شهید طیب حاج رضایی اظهار داشت: شهید طیب حاج رضایی در زمانی ندای حق طلبی داده است که این تفکر، آرمان و نگاه در اقلیت بود و جان خود را در مسیر آرمان‌های الهی و حقانی تقدیم دین، شریعت و باورهای اعتقادی کرد.

 

وی افزود: اینکه در آن ایام عده‌ای از نفسیات خود بگذرند، بر آرمان‌های خود بایستند و جان خود را فدا کنند بسیار ارزشمند است و شهید حاج رضایی از حائزین این جایگاه بوده است.

 

اعلایی با بیان اینکه حُرّ انقلاب اسلامی عنوان برازنده ای برای طیب حاج رضایی است، گفت: نمونه‌ها و الگوهایی مانند طیب حاج رضایی در تاریخ این مرز و بوم کم نیستند و افراد زیادی در این مسیر جانفشانی کرده‌اند.

 

استاندار قزوین اضافه کرد: امروز دنیا شرایطی را تجربه می‌کند که بسیاری از انسان‌ها ظلمی که به مردم فلسطین می‌رود را به عینه مشاهده می‌کنند، شمع فطرت ظلم ستیزی ملت‌ها از همیشه بیشتر روشن شده است و شاهدیم که در اکثر نقاط دنیا به این ناعدالتی ها اعتراض می‌کنند.

 

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: در شرایطی که امروز تفکیک حق و باطل شفاف می‌شود به طور قطع حرهای زیادی به وجود خواهند آمد و فطرت آنها روشن می‌شود، اتفاقی که امروز در ماجرای غزه مشاهده می‌شود و خیلی از انسان‌ها به دنبال این هستند که بدانند قرآن و الله اکبر که مردم غزه با تمام وجود از آن دفاع می‌کنند چه ویژگی‌هایی دارد.

 

 

وی در ادامه افزود: ورزش باستانی که شهید طیب حاج رضایی از پرچمداران این ورزش بوده است ورزش منحصر به فرد کشور است و سرمایه گذاری در این مسیر چیزی شبیه ساختن مسجد است چراکه هرجایی که یاد الهی اتفاق بیفتد و مقام اهل بیت مورد توجه قرار بگیرد محل عبادت و معبد است و این ظرفیتی است که این ورزش به وجود آورده است.

 

استاندار قزوین تاکید کرد: حمایت از ورزشکاران این رشته، توسعه زیرساخت‌ها و ساخت زورخانه‌های بیشتر در دستور کار مدیریت ورزش استان قرار دارد و معتقدیم ورزش باستانی باعث ایجاد روحیه جوانمردی و ایثار در جامعه خواهد شد.