menusearch
avayeleyl.ir

ساخت و ساز ۷۰۰ واحد صنعتی در شهرک های صنعتی استان قزوین 

header
۱۴۰۲/۸/۲۲ دوشنبه
(0)
(0)
ساخت و ساز ۷۰۰ واحد صنعتی در شهرک های صنعتی استان قزوین 
ساخت و ساز ۷۰۰ واحد صنعتی در شهرک های صنعتی استان قزوین 

ساخت و ساز ۷۰۰ واحد صنعتی در شهرک های صنعتی استان قزوین

 

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: تعداد 700 طرح صنعتی فعال در حال ساخت و ساز در شهرک‌ها و نواحی استان در مرحله عملیات ساختمانی، نصب سوله و نصب تجهیزات و ماشین‌آلات است.

 

💢به گزارش پایگاه خبری آوای لیل قزوین،رضا صفاری مدیر عامل شرکت شهرکه ای صنعتی استان قزوین در بازدید از طرح صنعتی زرین نمای کاسپین در شهرک صنعتی کاسپین اظهار داشت: از دو هزار و 120 قرارداد در شهرکها و نواحی صنعتی استان که با متقاضیان منعقد شده است تعداد 1000 واحد پروانه بهره برداری اخذ کرده و تعداد 700 واحد صنعتی در حال ساخت و ساز بوده که مابقی آن در مرحله تخصیص زمین و عقد قرارداد می‌باشند.

 

وی افزود : این تعداد طرحهای صنعتی در مرحله دیوار کشی، اسکلت سازی، عملیات ساختمانی و نصب تجهیزات و ماشین‌آلات است که با بهره‌برداری آنها برای 25 هزار نفر اشتغال محقق می‌شود که در حال حاضر جهت احداث این طرحهای صنعتی بالغ بر دو هزار نفر کارگر ساختمانی مشغول به فعالیت هستند.

 

صفاری تصریح کرد : طبق دستورالعمل ضوابط ساخت وساز، شرکت شهرکهای صنعتی برای تسهیل در سرمایه گذاری و تشویق جهت سرعت بخشیدن به استقرار صنایع کوچک و متوسط در شهرکهای صنعتی با اعطای معافیتها و مشوقات ظرفیتهای زیادی را برای آنها فراهم آورده است.

 

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی قزوین افزود: طبق دستورالعمل بهره برداری از زمین، اعیانی و تاسیسات شهرک ها و نواحی صنعتی واحدهای صنعتی که اقدام به بهره برداری پیش از موعد نماید طبق زمانبدی اعلام شده مشمول مشوقات بخشودگی خواهند شد.

رضا صفاری در پایان اظهار داشت: با توجه به لزوم رعایت ضوابط ساخت و ساز واحدهای صنعتی و تولیدی و حفظ منابع ملی کشور، ضمن جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز و غیر فنی، واحد صنعتی در صورت تخلف از همه تخفیفات و مشوقها محروم خواهد شد که این موضوع خود اهرم مناسبی جهت کنترل ساخت و ساز در نواحی و شهرکهای صنعتی است.